Akıllı Ulaşım Sistemlerinin çok farklı disiplinlerde yer alan taraflarını bir araya getirerek yeni fikirlerin ve projelerin paylaşılmasını ve sektörün büyütülmesini sağlamak için çeşitli faaliyetler yürüten AUSDER, iyi işler yapanların öne çıkarılması, desteklenmesi en azından yaptıklarının farkında olunduğunun bildirilmesi, böylece bu kişi ve kurumlar için itici bir motivasyon sağlanması amacı ile AUSDER Ödülleri verilmesini kararlaştırılmıştır.

Akıllı Ulaşım Sistemleri alanında çalışan, emek veren, kişi, kurum ve kuruluşları desteklemek, çalışmalarından sektörün diğer paydaşları ile vatandaşların haberdar olmalarını sağlamak amacı ile farklı kategorilerde AUSDER Ödülleri verilecektir.

Söz konusu ödüllerle ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıda verilen linkten erişilebilir.

AUSDER Ödülleri Başvuru Esasları

Ödül için gönderilecek projeler bir dokümanda toplanarak kamuoyu ile de paylaşılacak, böylece sektörde yer alanlar veya ilgi duyanlar içinde bir iletişim ortamı sağlanmış olacaktır.

Katılmak isteyenlerin aşağıda verilen linkteki formu doldurmak ve istenen evraklarla birlikte derneğimize ulaştırması gerekmektedir.

AUSDER Ödülleri Başvuru Formu

İlginiz için şimdiden teşekkür eder “Ulaşımda Aklın Yolu”na yapılacak katkılarda başarılar dileriz.