Elmak Kontrol Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

ellmak-1
Tam Adı
Elmak Kontrol Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Temsilcinin Adı Soyadı ve Görevi
Reyhan UZUN
Üyelik Tarihi
11 Ocak 2021
Telefon / Fax
+90 216 315 4055 // +90 216 315 4066
E mail
info@elmak.com.tr
Web adresi
www.elmak.com.tr
Adresi
Kozyatağı Mahallesi Şakacı Sokak Omega İş Merkezi No:7/1 Kadıköy - İSTANBUL
Firma Hakkında
Merkezi İstanbul'da bulunan, Dubai ve Katar'da şubeleri bulunan ELMAK, Türkiye'de teknolojik çalışmalar ve ürün geliştirme yapmak amacıyla 1994 yılında kurulmuştur. Elmak; metro, tramvay, yüksek hızlı tren ve karayolu tünelleri gibi ulaşım ağının her dalında çeşitli çözümler sunan uluslararası bir yazılım firmasıdır.

Hızla gelişen ve büyüyen sektörde, Türkiye’deki altyapı projelerinde en deneyimli yerli ve milli bir firmayız. Elmak'ın sektör tecrübeli ekibi sayesinde Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır gibi birçok ülkede de büyük projelerde önemli başarılar elde edilmiştir. Ulaşım ve altyapı sektörleri için AUS Entegrasyon ve Yöne- tim Sistemi Yazılımları geliştiriyoruz ve uyguluyoruz. Bu sektörlerdeki müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına AUS yazılımı ile cevap vermekteyiz.

AUS yazılımımızın amacı, yol güvenliğini arttırmak, kaza miktarını ve şiddetini azaltmak, kullanıcıları bilgilendirmek, kirliliği ve yakıt tüketimini azaltmak ve daha iyi bir operasyon organizasyonu sağlamaktır. TÜV Safety Professional sertifikalı mühendislerimizle, SIL sertifikasyonuyla uyumlu emniyetli projeler için çözümler de sunuyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için birçok önemli alt sistemden oluşan bir AUS Sistemi entegre edilecek, devreye alınacak ve operasyon için hazır olacaktır. Elmak, bu alanda en iyi şekillendirilmiş merkezi kontrol yazılımı mimarisini oluşturan firma olarak ulusal ve uluslararası projelerde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektektedir